Wiadomości

Inowrocławska Policja podsumowała 2017 rok

W Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu odbyła się podsumowująca miniony rok odprawa. Uczestniczyli w niej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak, Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu ml. insp. Maciej Estkowski oraz kierownictwo jednostki.

W poniedziałek (15.01) na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu odbyło się podsumowanie roku 2017r. Osiągnięte przez jednostkę wyniki zostały poddane analizie. Omówione zostały również zaplanowane działania na rok bieżący. Na terenie powiatu inowrocławskiego w 2017 roku wszczętych zostało ogółem 2296 postępowań, o 179 mniej niż w 2016 roku.

Spadki odnotowaliśmy praktycznie we wszystkich kategoriach przestępstw. Jednocześnie nastąpił wzrost o 171 przestępstw stwierdzonych. Wzrosła też wykrywalność ogólna z 69,4 do 76,8%. Więcej wszczęć postępowań o 20, nastąpił w przestępstwach narkotykowych.

Podczas odprawy zostały omówione wyniki poszczególnych komórek organizacyjnych. Policjanci usłyszeli również słowa uznania i podziękowania od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy za uzyskane wyniki.

Powrót na górę strony