Wiadomości

Wiedzą, jak bezpiecznie spędzić wakacje

Data publikacji 24.06.2026

Przyszedł czas na podsumowanie konkursu pn. „Bezpieczne wakacje” objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Arkadiusza Fajoka. Przedsięwzięcie przygotowały lokalne służby Straży Miejskiej, Pożarnej i Policji.

Wczoraj (23.06.2026) w Urzędzie Miasta Inowrocławia wręczeno laureatom nagrody i wyróżnienia. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej w postaci plakatu, przedstawiający, w jaki sposób można bezpiecznie spędzić wakacje. Pojawiło się wiele pomysłów, jak spędzić czas w górach, nad morzem, na rowerze, czy nad jeziorem.  

Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli: Prezydent Miasta Inowrocławia Pan Arkadiusz Fajok, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej Sylwia Dębska, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej st.bryg. Jakub Politowski oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu – asp.szt. Izabela Lewicka-Waszak oraz mł.asp. Kamila Walicka.

Laureatami konkursu zostali:  

I miejsce: KINGA SZOTKIEWICZ  

II miejsce: TYMOTEUSZ JAMROZIAK    

III miejsce: MONIKA GIERSZEWSKA  

Wyróżnienia otrzymali:  

OLIWIER PACHOLSKI , PAWEŁ ANTCZAK , LILIANA DEMBSKA, JAN SZCZĘSNY, MARCELINA MESZYŃSKA, JAKUB SOBCZAK , TOMASZ PRZESZAK, MICHAŁ CABAŃSKI , LARISA WOJDYLAK.  

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku!

Powrót na górę strony