Wiedzą, jak bezpiecznie spędzić wakacje
Przyszedł czas na podsumowanie konkursu pn. „Bezpieczne wakacje” objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Arkadiusza Fajoka. Przedsięwzięcie przygotowały lokalne służby Straży Miejskiej, Pożarnej i Policji.
Wczoraj (23.06.2026) w Urzędzie Miasta Inowrocławia wręczeno laureatom nagrody i wyróżnienia. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej w postaci plakatu, przedstawiający, w jaki sposób można bezpiecznie spędzić wakacje. Pojawiło się wiele pomysłów, jak spędzić czas w górach, nad morzem, na rowerze, czy nad jeziorem.
Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli: Prezydent Miasta Inowrocławia Pan Arkadiusz Fajok, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej Sylwia Dębska, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej st.bryg. Jakub Politowski oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu – asp.szt. Izabela Lewicka-Waszak oraz mł.asp. Kamila Walicka.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: KINGA SZOTKIEWICZ
II miejsce: TYMOTEUSZ JAMROZIAK
III miejsce: MONIKA GIERSZEWSKA
Wyróżnienia otrzymali:
OLIWIER PACHOLSKI , PAWEŁ ANTCZAK , LILIANA DEMBSKA, JAN SZCZĘSNY, MARCELINA MESZYŃSKA, JAKUB SOBCZAK , TOMASZ PRZESZAK, MICHAŁ CABAŃSKI , LARISA WOJDYLAK.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku!