Wiadomości

Miał przy sobie narkotyki, a w domu jeszcze więcej

Data publikacji 09.01.2024

Policjanci „patrolówki” z Inowrocławia zatrzymali 41-latka z narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli różnego rodzaju zabronione środki odurzające. Mężczyzna, decyzją sądu, został aresztowany na najbliższe trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (5.01.2024) na jednej z ulic Osiedla Rąbin w Inowrocławiu policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli się oddalać. Jeden z nich ukrył się na parkingu między samochodami. Obaj zostali zatrzymani i sprawdzeni.

Przy 41-latku, policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku i woreczek z kryształem. Między pojazdami, gdzie próbował się ukryć, patrol ujawnił woreczki z suszem i białym proszkiem. Obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do komendy, gdzie sprawę przejęli kryminalni.

W mieszkaniu 41-latka policjanci znaleźli zabronione substancje. Na podstawie zebranych dowodów mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 111 gramów zabronionych środków w postaci marihuany, amfetaminy i kryształów. 

W niedzielę (7.01.2024) kryminalni doprowadzili do oskarżyciela i sądu zatrzymanego 41-letniego mieszkańca Inowrocławia. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Kara jaka mu grozi to 10 lat za kratami.

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu

  • woreczek z substancją
  • woreczek z suszem
  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony